12 patarimų, kaip patogiau įrengti vonios kambarį

Vonios kambariai dažnai būna niūrūs ir tamsūs, todėl juose jaučiasi nešvara. Tačiau atlikę nedidelę priežiūrą, galite paversti savo erdvę švaresne ir jaukesne. Keičiasi žmonių naudojimosi vonios kambariu būdas. Žmonės nori jaustis patogiau, kai nusiprausia, o dauguma sprendimų susiję su mažesniu vandens naudojimu. Be to, daugeliui žmonių nepatogu stovėti ar klūpėti naudojantis tualetu, todėl jie mieliau renkasi sėdimą padėtį. Tai tik keletas priežasčių, kodėl turėtumėte investuoti į vonios kambario pertvarkymą. Pateikiame 21 patarimą, kaip susikurti patogesnį vonios kambarį:

Įdiekite mėgstamą dušo galvutę

Paprastas būdas padaryti savo vonios kambarį labiau atpalaiduojantį – įrengti mėgstamą dušo galvutę. Galite naudoti skirtingą vandens temperatūrą ir slėgį, o gal net įjungti atpalaiduojančią muziką. Mėgstama dušo galvutė gali viską pakeisti. Beveik bet kurį vonios kambarį galima pagyvinti nauja dušo galvute. Tai vienas greičiausių ir ekonomiškiausių būdų vonios kambariui suteikti daugiau komforto.

Išvalykite pelėsį ir grybelį

Svarbu išvalyti pelėsį ir grybelį, kad jie neaugtų jūsų vonios kambaryje. Kadangi svarbi priežastis, dėl kurios reikia gerinti higienos lygį vonios kambaryje, yra ta, kad sumažėtų vandens ir energijos sąnaudos, svarbu mažinti išlaidas ir kitais būdais. Išvalę pelėsį ir grybelį, vonios kambarį padarysite saugesnį ir patogesnį.

Įrenkite geresnį apšvietimą

Dar vienas būdas pagerinti vonios kambario komfortą – įrengti geresnį apšvietimą. Pernelyg ryškios ar aštrios šviesos gali būti nepatogios ir blaškyti dėmesį. Švelni, mažai energijos naudojanti šviesa gali padėti atsipalaiduoti ir geriau susikaupti. Dušo kabinoje taip pat galite įrengti LED lemputes, kad sumažintumėte vandens sąnaudas.

Dažniau šluokite grindis

Dažnai šluojant grindis sumažėja nelaimingų atsitikimų ir žalos rizika. Be to, nešvarios grindys gali kelti diskomfortą ir dirginimą. Kas savaitę valyti grindis yra vienas greičiausių ir ekonomiškiausių būdų, kaip vonios kambariui suteikti daugiau komforto.

Visada turėkite naujų, minkštų rankšluosčių

Švieži rankšluosčiai gali daug ką pakeisti. Gali būti, kad rankšluosčius skalbiate per dažnai arba kad po kelių skalbimų jie būna per šiurkštūs. Investicija į šviežius rankšluosčius gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų.

Nepamirškite higienos reikmenų, tokių kaip tualetinis popierius, muilas ir šampūnas.

Higiena yra svarbi, ypač vonios kambaryje, kur plaunate plaukus, kūną ir pan. Investavimas į kai kurias pagrindines higienos reikmenis, pavyzdžiui, tualetinį popierių, muilą ir šampūną, gali būti labai svarbus.

Nepamirškite svarbių priedų

Keletas kitų priedų, kuriuos galbūt norėsite apsvarstyti, yra kilimėlis suoliukui, papildoma šiukšlių dėžė, šiukšlių dėžės įdėklas ir šiukšlių dėžė su dangčiu. Šie reikmenys gali padėti išlaikyti tvarkingą ir švarią vonios kambario išvaizdą, taip pat padaryti jį saugesnį ir patogesnį.

Įsigykite naujus, patogius kilimėlius kojoms

Kilimėliai kojoms gali labai pakeisti komfortą. Jie gali būti gražus bet kurio vonios kambario priedas, ypač tiems, kurie prausdamiesi duše ar naudodamiesi tualetu naudojasi sėdima padėtimi. Investicija į gražų kojų kilimėlių rinkinį gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų, o jūsų vonios kambarys taps patogesnis.

Investuokite į gerą kilimėlį, ant kurio galėtumėte stovėti naudodamiesi tualetu

Geras, patogus kilimėlis, ant kurio galėtumėte stovėti naudodamiesi tualetu, padarys didelį skirtumą. Galite rinktis sėdimąjį tualetą arba tradicinį vakarietiško stiliaus tualetą. Jei šlapindamiesi ar tuštindamiesi stovite, galite pastebėti, kad geras kilimėlis labai pravers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *