pills and capsules for healthy weight loss


Jeigu į žodžius „lieknėjimo piliulės“ numojate ranka arba reaguojate su nepatikimumu, tai iš dalies esate teisūs. Kas šiandien tiki greitu lieknėjimu vien tik maisto papildų vartojimo dėka? Deja dar niekas neišrado magiškų priemonių, kurie atstotų stiprią valią, fizinį krūvį ar mitybos įpročius pakeitimą. Tačiau negalima pasakyti, kad lieknėjimo preparatai visiškai neturi vertės! Ne visi žino, kad piliulės lieknėjimą gali realiai pagreitinti, be to visiškai saugiai nes sudėtyje yra vien tik natūralių komponentų. Todėl vis dažniau tai yra atsakymas į metų metais kankinantį klausimą kaip sulieknėti sveikai ir efektyviai.

green coffee

Ekspertai apie „Green Coffee“

Sudėtinių dalių savybės:
Žaliosios kavos pupelių ekstraktas – tai chlorogeno rūgšties šaltinis, kuri mažina gliukozės absorpciją virškinimo trakte. Tokiu būdu organizmas sunaudoja susikaupusias riebalinio audinio atsargas. Nuolatos naudojamas maisto papildas mažina riebalinio audinio kiekį nuo 15 iki 30%.
Chlorogeno rūgštis ne tik efektyviai padeda lieknėti, bet tai pat yra labai naudinga sveikatai. Antioksidacinių savybių dėka maisto papildas stiprina imuninę sistemą, mažina vėžinių ląstelių atsiradimą ir šalina laisvuosius radikalus, tuo pačiu lėtina senėjimo procesus. Tiriant chlorogeno rūgštį ir naudą sveikatai įrodyta, kad ji gerina kraujotaką užkertant kelią širdies ir kraujagyslių ligoms. Maisto papildo sudėtyje yra kofeino, atitinkančio ½ puodelio kavos ( 20 mg) ecoslim. T oks kofeino kiekis saugiai stimuliuoja centrinę nervų sistemą, gerina koncentraciją ir mažina organizmo nuovargį. Maisto papildas idealiai papildo aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Kam vartojamas maisto papildas:
Maisto papildas vartojamas viršsvoriui, virškinimo ir žarnyno veiklos sutrikimams, padidėjusiam apetitui, problemoms su koncentracija bei padidinto cholesterolio kiekiui organizme mažinti.

slim greenline

Ekspertai apie „Slim Greenline 700“

Slim Greenline 700, tai be abejo greičiausiai veikiantis preparatas. Būtent dėl to ir dėl savo sudėties, tas preparatas yra antroje vietoje tarp dažniausiai Vartotojų pasirenkamų preparatų lieknėjimui. Sudėtyje nėra kofeino, todėl jį gali vartoti asmenys su hipertenzija. Slim Greenline 700 turi dar vieną didžiulį privalumą – žmonėms vartojantiems tą produktą negresia raumeninio audinio praradimas. Tai yra gana didelė problema vartojant daugumą lieknėjimo preparatų.

Pirmiausia tai chromas turi labai didelę įtaką greitiems efektams, nes jis pagreitina medžiagų apykaitą ir mažina apetitą angliavandeniams (tame tarpe saldumynams) – didžiausiems lieknėjimo priešams. Chromo poveikį palaiko Acai uogos, kurios papildomai yra vitaminų ir antioksidantų šaltiniu, turinčių poveikį organizmo valymui. Su Slim Greenline 700 per savaitė galima prarasti iki 4 kg svorio be pašalinių efektų ir išsižadėjimų.

lieknejimas forte

Ekspertai apie „Lieknėjimas“

„Lieknėjimas“ tai ne tik Vartotojų dažniausiai pasirenkamas preparatas, bet ir ekspertų geriausiai vertinama priemonė lieknėjimui. Savo populiarumą ir geras nuomones pelnė, nes yra nepaprastai veiksmingas ir neturi pašalinių poveikių. Be to bevartojant preparatą nėra energijos kritimo, kas dažnai pasižymi priiminėjant lieknėjimo piliules. „lieknėjimo“veiksmingumas ir saugumas slypi kruopščiai parinktuose, natūraliuose komponentuose. Jų tarpe yra pvz. Garcinia Cambodgia, hidrocitrinos rūgšties, kuri reguliuodama cukraus kiekį kraujuje duoda sotumo pojūti ir pašalina didžiulio alkio antpuolius. Taip pat reikšmingu komponentu yra L-karnitinas, kuris fizinio krūvio metu nereikalingą riebalinį audinį paverčia energija, tuo pačiu mažinamas nereikalingus kilogramus. Guaranos ir žalios arbatos ekstraktų dėka „Lieknėjimas“ užtikrina gerą savijautą ir neatima energijos, kuri yra reikalinga kasdieniai veikai.

slim redline

Ekspertai apie „Slim Redline 700“

Slim Redline 700 tai vienas veiksmingiausių lieknėjimo preparatų rinkoje. Antras didelis tų tablečių privalumas tai pastebimas energijos padidėjimas jau po pirmų vartojimo dienų.
Slim Redline 700 sėkmė didžiojoje dalyje slypi kofeine (vienoje tabletėje yra kofeino, kurio kiekis atitinka vienam kavos puodeliui). Žymiai pagreitina riebalų deginimą (ypatingai mažo fizinio krūvio metu) ir suteikia energijos, todėl nepajusime svorio metimo rezultatų. Be kofeino reikšmingu komponentu yra Guaranos ekstraktas, kuris mažina apetitą ir palaiko termogenezę t. y. atsarginių riebalų sunaudojimą, kurie yra pagrindiniu kilogramų kaupimo šaltiniu. Slim Redline 700 vartojimas užtikrina nuo 1 iki 3 kg praradimą per savaitę.

teraslim

Ekspertai apie „Teraslim“

TeraSlim yra rekomenduojamas ypatingai tiems Vartotojams, kuriems svarbiausi ilgalaikiai efektai. Nors rezultatai nėra iškart pastebimi, kaip pavyzdžiui Slim Redline 700, jo laipsniškumas užtikrina žemesnės kūno masės išsilaikymą per ilgesnį laikotarpį, taip pat neturi jo-jo efekto. Tai universalus maisto papildas, kuris veikia panašiai ir vyrus ir moteris. 
Dėl savo sudėties TeraSlim labai dažnai pasirenka žmonės su nutukimu. Jame esanti HCA rūgštis suteikia sotumo jausmą per ilga laikotarpį, taip pat mažina apetitą angliavandeniams ir didžiulio alkio užpuolius. Tai panaikina kramsnojimą tarp pvz. pusryčių ir pietų, didžiausią kliūtį kiekvieno lieknėjimo pradžioje. Acai uogos žymiai paspartina medžiagų apykaitą, kas yra svarbu gerai savijautai ir neleidžia švaistyti energijos. TeraSlim tai geras sprendimas tiems, kam svarbiausia yra sveikata ir ilgalaikiai efektai.

Rate this post