woman measuring her breasts


Krūtinė – unikali moters žavesio dalis. Tam, kad kerėti stipriosios lyties atstovus, reikia nepamiršti savo krūtine rūpintis ir ją puoselėti.

Pieno vonia ar šaltas dušas?

Tam, kad krūtinė būtų graži, o jos oda švytinti, Kleopatra maudydavosi pieno vonioje. Italės krūtis tepdavosi iš citrinos sulčių ir romo pagamintu tepalu. Rusės krūtims pasigamindavo kompresus, pamirkytus spirite ir degtinėje. Štai liaudiškas krūtinės priežiūros receptas populiarus iki dabar: krūtis reikia patepti mišiniu iš grūdėtos varškės su sviestu, kurį galima pakeisti vaisių sultimis arba grietine su medumi.

Ką vertėtų žinoti šiuolaikinei moteriai, norinčiai išlaikyti gražią krūtinės formą? 

Krūtinės oda ir švelnesnė net už veido odą. Todėl ja reikia rūpintis kasdien: mankštintis ir maudytis po kontrastiniu dušu. Besimaudydamos duše, įjunkite stiprią, šaltą vandens srovę ir ja masažuokite krūtis. Ši procedūra pagerina kraujotaką, o be to, krūtinės oda tampa elastingesnė.

Krūtinės odos stangrumui sustiprinti yra naudingi kremai su jūros augalų ekstraktais. Jeigu jus vargina sausa krūtinės oda arba raukšlės, po dušo odą patepkite veido kremu arba kūno losjonu. Beje, naudodami kremą, losjoną ar gydomąją kaukę, tepkite krūtį nuo apačios iki viršaus. Efektingiausias tokioms procedūroms laikas- nuo 10 iki 11 valandos ryto.  Kosmetinės krūtinės priežiūros priemonės būtinos didelio biusto savininkėms, nėščioms, maitinančioms kūdikį arba besilaikančioms griežtos dietos moterims. Žinotina, jog šios priemonės tik patempia ir sustangrina krūtinės odą, tačiau nepakeičia jos formos.

Gražios krūtinės priešai

  • Badavimas arba sekinančios organizmą dietos. Riebalinis audinys, kuris sudaro krūtis, perdaug greitai sunyksta, todėl krūtinės oda nespėja prisitaikyti ir išsitampo. Jeigu nusprendėte numesti daug svorio, nors vardan savo biusto siekite to siekite palaipsniui.
  • Ankštas, nepatogus liemenukas. Jeigu benešiojant liemenuką jis raukšlėjasi, arba slysta nugara į viršų- vadinasi jo dydis arba forma parinkti netinkamai. Specialistai rekomenduoja retkarčiais pamiršti liemenuką ir duoti odai pailsėti. Liemenuką būtina nešioti sportuojant; geriausiai sportinio modelio, kad nevaržytų judesių.
  • Saulės spinduliai. Jeigu degindamiesi nenaudosime apsaugojančio nuo ultravioletinių saulės spindulių kremo, krūtinės oda greitai “susens”: aplink spenelius atsiras raukšlių, ant odos atsiras pigmentinių dėmių.

Svarbiausia – graži laikysena

Ir atsiminkite: nors ir pati gražiausia krūtinė nieko nežavės, jei sėdėsite susikūprinusi arba neįtrauksite pilvo. Taigi, ištiesinkite nugarą, išlyginkite pečius, įtraukite pilvą – pačios pastebėsite, jog tokia laikysena pakėlė ir išryškino jūsų krūtinę.

Rate this post