skull with cigarette


Jeigu jūs rūkote vien dėl to, kad tikite taip tapsianti lieknesne, metas nustoti save apgaudinėti. Geriausia, ką galite padaryti savo figūros grožiui, – tai mesti rūkyti.

Rūkymas greitina odos senėjimą

Ne naujiena yra tai, kad Saulės spinduliai, užterštas oras įtakoja raukšlių atsiradimą, o nikotinas tik pagreitina šį procesą. Rūkant mūsų plaučiuose formuojasi trilijonai laisvųjų radikalų, kurie skatina odos senėjimą. Jeigu palygintume du to paties amžiaus žmones, pamatytumėme, kad būtent rūkantysis atrodo vyresnis. Jeigu nesugebate mesti rūkyti, naudokite kosmetines priemones, kurių sudėtyje yra antioksidantų (antioksidantai kovoja su laisvaisiais radikalais).

Rūkant odai sunkiau apsirūpinti deguonimi

Cigaretės dūme yra maždaug 4000 toksinų, dauguma jų įsigeria į kraują ir taip pasiekia odos struktūrą. Dėl rūkymo susiaurėja viršutinio odos sluoksnio kraujagyslės, ko rezultate oda negali pakankamai apsirūpinti deguonimi. Dėl šios priežasties rūkančioms moterims rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra deguonies ir kolageno.

Rūkančiųjų oda plonesnė

Rūkančiųjų oda dėl prastesnės kraujotakos paprastai būna plonesnė nei žmonių, neturinčių šio žalingo įpročio. Negana to, ant plonesnės odos senatvės ženklai pasirodo daug anksčiau. Išspręsti šią problemą padėtų kosmetinių priemonių, skirtų odos elastingumui didinti, naudojimas.

Ar tikrai rūkymas padeda sulieknėti?

Daug moterų šventai tiki tuo, kad rūkymas padės joms sulieknėti. Tačiau rūkymas kartu sukelia ir hormonų kiekio svyravimus, negatyviai paveikia endokrininę sistemą, kas dažnai paveikia nesubalansuotus figūros: kai kurios kūno vietos sulieknės, kai kurios – papilnės. Jei jūsų polinkis užtraukti cigaretę atsirado vien dėl noro sulieknėti, tuomet geriau pradėkite sportuoti – tai bus sveikiau ir greičiau pasieksite norimų rezultatų.

Rate this post