bamboo trees


Kai rytuose norima pagirti žmogaus asmenines savybes, jis sulyginamas su bambuko lazdele – tobulybės įsikūnijimu. Bambukas – grakštumo, ilgaamžiškumo ir žydinčios brandos simbolis. Jis ramus, lygus ir pilnaviduris, gali sulinkti, bet niekada nelūžta. Šioje simbolikoje bambuko lazdelė pavaizduota šalia kregždutės vaizduoja stiprią draugystę, o šalia gervės – laimę. Bambukas žinomas ne tik kaip statybinė medžiaga ar dekoro priemonė – japonai, kinai ir kreolai nuo Archipelago krantų žinojo apie lygias, lanksčias, patvarias ir amžinai žaliuojančias lazdeles, kaip nuostabų masažinį instrumentą – sveikatos ir gyvenimo tonuso pakėlimo priemonę. 

Žemės ir kosmoso energija laisvai pereina per bambuko lazdelę. Tartum vėjas muzikiniame instrumente šis energetinis srautas sukuria nepakartojamą stebuklingą melodiją ir gydo žmogų, atjaunindamas ir atstatydamas trapias energetines struktūras.

Išsaugojimas gyvybiškai svarbios energijos – svarbiausias faktorius, palaikantis sveikatą ir jaunystę. Energija turi cirkuliuoti visame kūne (neturi būti sustojimų ir blokų). Bambuko lazdelių pagalba masažo metu teisingai išskaidomas srautas. Su energijos srauto sukūrimu žmogaus kūne pašalinami visi blokai ir pasipriešinimai. Organizmas atgyja ir gauna teigiamos energijos. 

Bambukų ritualas susideda iš trijų dalių, skirtų ieškantiems poilsio, harmonijos, atsipalaidavimo. Pagrindiniai aktyvūs ingredientai: lotosas, bambukas ir vandens lelija. 

Bambukų ritualo eiga

  • 1 veiksmas:

Didelė aktyviųjų ingredientų koncentracija maudynėms perlinėje vonioje suteikia malonių pojūčių, raminantis ir gaivus aromatas suteiks visišką atsipalaidavimą. Atpalaiduojamasis šveitiklis kūnui su bambuko pudra ir lotoso sėklomis paruoš kūną tolimesniam ritualo eigai

  • 2 veiksmas:

Kūno masažui naudojami bambukai ir masažinis aliejus. Švelnus ir subtilus aliejus su maloniu aromatu yra sudarytas iš dviejų pagrindinių aktyvių ingredientų, tai lotoso ir bambuko ekstrakto. Oda tampa lygesnė ir švelnesnė, elastingesnė.

Masažo technika bambuko lazdelėmis – tai SPA kompleksinės terapijos dalis, susidedanti iš kelių rytietiškų masažų, nukreiptų žmogaus fiziniam, emociniam ir dvasiniam atstatymui. Lygi ir tvirta bambuko tekstūra paverčia šį medį originalia masažo priemone, aktyvinančia daugelį kūno jutimų. 3 skirtingo dydžio bambukai, naudojami šioje procedūroje, tobulai prisitaiko prie kūno silueto bei suteikia visišką atsipalaidavimą.

Masažo tikslas – tai švelnių energijų ir procesų, vykstančių žmogaus organizme, harmonizavimas, tonizavimas ir relaksacija. Jis veikia kraujotaką ir limfinę sistemą, šalina stuburo ir galūnių funkcijų skausmą. Sekanti komplekso praktika – stimuliuojantis kinietiškas biologiškai aktyvių taškų masažas, kuris atliekamas mažomis ir plonomis bambuko lazdelėmis. IrProcedūros pagrindą sudaro Tibeto jauninantis masažas – praktika egzistuojanti jau apie 5000 metų. Svarbiausias procedūros etapas limfodrenažinis masažas stambesniu bambuku, atliekamas spaudimo, minkymo, vibracijos ir padaužymo būdu.

  • 3 veiksmas:

Šiltas kūno įvyniojimas su lotosu ir vandens lelijos modeliavimo milteliais padaro odą švelnią kaip šilkas, atpalaiduoja kūną, oda tampa švelni ir minkšta. Kūno įvyniojimo metu daromas taškinis galvos masažas.

Rate this post