makeup brushes


Geriausias makiažas yra tada, kai aplinkiniai galvoja, kad esi visai be makiažo. Kiekvienas grožio specialistas pabrėžia, kad ryškus makiažas tinka tik vakarui, o dieną tai atrodo mažų mažiausia neskoningai. Tačiau net ir toks, „nematomas“ makiažas, reikalauja kruopštumo ir išmanymo. Štai keletas patarimų, kaip pasidaryti paprastą, tačiau patrauklų makiažą.

Pagrindas

Prieš pradėdama dažyti veidą, nuvalyk odą pieneliu ir toniku. Niekada nedaryk makiažo švariai nenusipraususi. Tuomet pirštų galiukais paimk mažą kiekį makiažo pagrindo ir juo nubrėžk linijas ant kaktos, nosies, skruostų ir smakro. Švelniais judesiais įtrink jį iš apačios į viršų nepalikdama grimo pėdsakų. Įsitikink, kad tavo makiažo pagrindas yra ir ant akių vokų ir nesimato linijų, kur jis baigiasi. Gali naudoti maskuojamąjį pieštuką paslėpti odos trūkumus, pvz, įvairius šlakelius ar pigmentines dėmes.

Pudra

Su ja turi būti itin atsargi ir pritaikyti idealiai savo odai. Idealus variantas – permatoma, skaidri pudra. Naudok specialų šepetėlį  ir tepk pudrą iš viršaus į apačią, taip pabaigdama odos lyginimą. Permatoma pudra padeda akių makiažui, paslepia odos paraudimą. Jos dėka veido oda atrodo šviežesnė, o makiažas laikosi ilgiau.

Akių makiažas

Pradėk nuo žemiausios akių voko linijos ties blakstienomis. Pirmiausia užtepk pagrindinę spalvą (ji jokiu būdu negali peržengti antakių linijos), tuomet ant akies voko raukšlės gali užtepti pustoniu tamsesnius šešėlius. Nebrėžk šešėliais ar pieštuku labai akivaizdžių linijų – panaikink jas su vatos pagaliuku arba pirštų galiukais. Jei spalvos yra per ryškios, nugesink jas su ta pačia skaidria pudra, tada užtepk tušą ir apibarstyk pudra visą veidą.

Skaistalai

Skaistalai turėtų būti tepami ant Tavo skruostų „obuoliukų“ ir spinduliuoti, kai Tu šypsaisi. Jie neturėtų būti per arti nosies, bet tiksliai žemiau po Tavo akies rainele. Tepk skaistalus pradėdama lygiagrečiai nosies linijos ir tęsk link smilkinių plaukų. Geras skaistalų šepetėlis, nusmailintas tiksliam makiažui yra tiesiog privalomas. 

Lūpų dažai

Apibrėžk lūpų kontūrus pieštuku, kuris kiek įmanoma labiau atitiktų lūpdažio spalvą. Tada užtepk lūpų dažus ir išlygink linijas su šepetėliu lūpų dažams. Pradėk nuo lūpų centro ir brauk šepetėliu link lūpų kampučių.

Kad ir ką darytum, visada apsvarstyk, į kokią vietą Tau teks eiti ir su kokiais žmonėmis bendrauti. Sėkmės!

Rate this post