Ar esate ką nors girdėję apie veido celiulitą? Ne? Galvojote, jog celiulitas gali pasirodyti tik ant šlaunų ir užpakaliuko? Klystate! Alinančios dietos, nuolatinis stresas ir bemiegės naktys gali sąlygoti ne tik odos papilkėjimą, ratilų po akimis atsiradimą, bet ir celiulitą. Taip atsitinka dėl to, jog išsekęs organizmas sparčiai eikvoja riebalines ląsteles, o šioms mažėjant ir odai nespėjant susitraukti atsiranda duobutės, kurių visuma ir vadinama celiulitu.

Veido celiulito prevencija natūraliais būdais

Kovoti su veido celiulitu yra dar sudėtingiau nei su šlaunų celiulitu. Pastariesiems gydyti yra išrasta begalė kremų, masažo reikmenų ir maisto papildų, tačiau veido gydymui šie preparatai netinkami.  Apsisaugoti nuo veido celiulito ir jį mažinti galima specialių veido pratimų pagalbą, kurių metu yra treniruojami visi veido raumenys. Taip pat gelbsti subalansuota mityba ir kremai gerinantys veido odos elastingumą. 

Kita išeitis – specialūs prietaisai

Neseniai prekyboje pasirodė masažuojantis prietaisas Wellbox Lipo, kuris, pasak gamintojų, saugiai ir efektyviai kovoja su šia reta, tačiau, rimta problema. Veido celiulitą šiuo prietaisu galima gydyti namuose, kada tik jums patogu. Jo naudojimas paprastas ir neskausmingas. Kaip teigia patys gamintojai, Wellbox Lipo yra toks švelnus, jog yra tinkamas net jautriai paakių zonai. Tik atsiradęs Wellbox masažo prietaisas tapo ypač populiarus tarp įžymybių. Juo naudojasi tokios žvaigždės, kaip Bai Ling, Aly Scott, Catherine Zeta – Jones, Celin Dion, Linda Evangelista, Paris Hilton ir dar daugybė kitų. Tiesa prietaisas nėra itin pigus. Jo kaina yra apie 1600 dolerių. Tad verta pamastyti, gal geriau rūpintis savo mityba ir veido oda iš anksto užuot vėliau leidus tokius pinigus. Tad verta pamastyti, gal geriau rūpintis savo mityba ir veido oda iš anksto užuot vėliau leidus tokius pinigus

Rate this post