womens portrait outdoors


Šokoladinis arba bronzinis įdegis suteikia moteriai patrauklumo ir seksualumo, tačiau kartu jis reikalauja ir papildomų taisyklių laikymosi darantis makiažą. Svarbiausia – stengtis išlaikyti spalvų harmoniją.

Makiažo spalvos

Tamsaus gymio arba įdegusioms moterims labiausiai tinka šiltos ir neutralios spalvos. Auksiniai ir bronziniai makiažo atspalviai įdegusiai odai suteikia rafinuotumo. Skaistalų, nagų lako ir lūpų dažų atspalviai turi derintis tarpusavyje, o taip pat ir prie drabužių. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti lygiai ir vienodai veido odos spalvai.

Makiažo variantai įdegusiai odai

  • Vienatonis makiažas: naudojami šiltų spalvų tonai ir šilti šešėlių bei lūpų dažų atspalviai.
  • Kontrastingų spalvų makiažas: šiltų spalvų tonas derinamas su šaltais šešėlių ir lūpų dažų atspalviais.

Vertėtų laikytis kelių principų: ryškesnių spalvų gali būti mažiau – jos optiškai ir taip kris į akis, o blankesnių – daugiau, nes jos iš įvairių atstumų atrodys harmoningai. 

Blakstienų tušas 

Galite eksperimentuoti rinkdamasi blakstienų tušo spalvą, tačiau labiausiai jums tiks juodos ir rudos spalvos tušas. Mėlynos spalvos tušas gali būti makiažo akcentu, tik netepkite jo storu sluoksniu – užteks padažyti blakstienas du kartus.

Lūpų dažai

Lūpų dažus rinkitės ramių spalvų: ne per daug tamsius ir ne pernelyg šviesius. Ant įdegusio veido ryškus, tamsus lūpų dažas atrodys vulgariai. Prieš dažant lūpas, patartina lūpas papudruoti arba patepti makiažo pagrindu, tam kad lūpų dažai pasiskirstytų tolygiai.

Skaistalai

Įdegusius skruostukus patartina pudruoti smėlio arba abrikosinės spalvos atspalvių skaistalais.

Rate this post