place for massages


Šiuo metu mums siūloma daug atpalaiduojančių bei gydomųjų masažo rūšių, o visai neseniai Lietuvoje pasirodė ypatingos rūšies masažas – Lavos akmenų terapija. Masažo metu perduodama gamtinė ir kosminė energija: kūnas masažuojamas ne tik rankomis, bet ir ugnikalnių šlaituose susiformavę, saulės ir vėjo nušlifuoti magminės kilmės akmenys. 

Senųjų kultūrų išminties palikimas

Masažas šiltais akmenimis siejamas su indų ir šamanų kultūromis ir žinomas jau daugelį tūkstantmečių. Kai kurie istoriniai šaltiniai teigia, kad šią techniką pirmieji panaudojo Amerikos indėnai. Masažas su akmenimis, dar kitaip vadinamas Lavos akmenų terapija, yra ypač efektyvus dėl akmenų šilumos ir energijos sąveikos kiekvienas. Rankų prisilietimas, suderintas su akmenimis, sąlygoja energijų atsiradimą. Šiltų vulkaninių akmenų energija atpalaiduoja kūną bei raumenis iki pat giliausių jų sluoksnių, nuima energijos blokus, harmonizuoja teigiamos energijos tėkmę. Sukurtas energijos srautas nukreipia energiją į ištuštėjusias kūno ertmes ir sukelia palaimingą meditacinę būseną.

Procedūros metu:

  • suaktyvinama kraujotaka,
  • ląstelės pradeda aktyviau dirbti,
  • stimuliuoja imuninę sistemą,
  • kraujas ir limfa surenka ir pašalina susikaupusius šlakus ir toksinus. Lygiagrečiai vyksta ir aprūpinimas deguonimi.

Akmenų terapija populiari tuo, kad lengvai ir maloniai numalšina raumenų, nugaros, galvos ir kaklo skausmus, teigiamai veikia nervinę sistemą, ir, gerindama metabolizmą, padeda atsikratyti riebalų pertekliaus. Tačiau pirmiausia ji taikoma streso, nerimo, depresijos atvejais, norint atpalaiduoti organizmą ir suteikti kūnui pusiausvyros ir gerovės jausmą. Akmenų masažas nerekomenduotinas nėštumo metu, esant infekciniams susirgimams, uždegiminėms vidaus organų ligoms, onkologiniams susirgimams.

Vulkaninės kilmės akmenys 

Masažui naudojami šlifuoti vulkaninės kilmės, dažniausiai bazaltiniai (magminės uolienos) akmenys, kurie susidarė ugnikalnių šlaituose ir ilgainiui atvėso. Jų sudėtyje yra labai daug mikro ir makroelementų, magnio ir geležies. Jie unikalūs ir dėl to, jog ypač ilgai išlaiko šilumą.  Masažui naudojami 54 skirtingo skersmens akmenys: mažesni dedami ant veido, smulkesni – ant kūno. Akmenų temperatūra (paprastai 40 laipsnių) persiduoda žmogaus kūnui kondukcijos būdu. Kuo ilgiau laikomi akmenys, tuo giliau į raumenys prasiskverbia šiluma (net iki 4 cm), kuri aktyvina organizmo gyvybines funkcijas. 

Tose vietose, kur uždėti akmenys, padidėja kapiliarinis kraujospūdis, kuris pagerina kraujotaką kraujo sąstovio zonose. Dėl stimuliacijos, detoksikacijos ir paspartėjusios mikrocirkuliacijos pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi, 10 – 15 % pagerėja medžiagų apykaita, todėl greičiau šalinami susikaupę šlakai. Specifinė akmenų energija šalina įtampą ir stresą, o maloni salono „Biodroga SPA“ aplinka, spalvų terapija, žvakių prieblanda, kvapnūs eteriniai aliejai, smilkalai suteikia gilią relaksaciją ir lengvumo jausmą. Todėl akmenų masažas grožio salone „Biodroga SPA“ – pats geriausias būdas atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Rate this post