woman laying on the grass


Saulę pakeitęs rudeninis lietus taip ir šaukia traukti iš spintos šiltus drabužius ir rinktis tamsių žemės tonų makiažą, o juk dar taip norisi vasaros! Norisi atrodyti žvaliai, gaiviai ir neužgožtai žvarbių rudens orų. Štai keletas gudrybių, kaip atrodyti lyg ką tik grįžus iš saulėtų atostogų.

Kaip suteikti odai blizgesio?

Nesvarbu tavo oda švelniai šokoladinė ar balta, keli bronzinės pudros brūkštelėjimai ir visi manys, jog ką tik grįžai iš atostogų praleistų prie Viduržemio jūros. Jei tavo oda ir taip natūraliai yra ruda užteks pudros šepetėliu perbraukti per skruostikaulius, nosytę ir kaktą. Kad įdegis atrodytų efektyviau rinkis pudrą su šviesą atspindinčiomis dalelėmis.

Jei vis dėl to, visą vasarą neturėjai progos ilgesniam laikui pasikaitinti saulutėje ir turi šviesia odą mažu pudros kiekiu nupudruok visą veidą ir vėliau pakartotinai paryškink skruostus. Pudruojant visą veidą, geriau rinktis neblizgią, matinė pudrą, kitaip gali atrodyti šiek tiek paburkusi.

Kuriam laikui pamiršk tamsų antakių pieštuką ir rinkis tokį kuris labiausiai būtų panašus į tavo esamą plaukų spalvą. Jei esi šviesiaplaukė, rinkis šviesiai rudą, smėlio spalvos pieštuką, rudaplaukėms tiks šokoladinės spalvos, juodaplaukėms – pilkas, o štai jei turi raudonus plaukus rinkis tamsaus vyno, raudonų pigmentų turintį pieštuką. Svarbu ryškinant antakius nepersistengti. Storai “nupiešti” antakiai pernelyg krinta į akis ir atrodo nenatūraliai. Užteks tik keliais švelniais brūkštelėjimais paryškinti esamą antakių liniją.

Gaivus makiažas

Akims rinkis kuo natūralesnius perlamutrinius atspalvius. Akys turi atrodyti gaiviai ir žvitriai. Puikiai tiks smėlio, šviesiai melsvos, gelsvos, žalsvos spalvos. Tokios, kokių daugiausiai gali pamatyti vasara. Perbrauk šešėliais per akių vokus ir nudažyk blakstienas pilku, mėlynu, rudu arba juodu tušu. Tušo spalvą rinkis vėlgi pagal esamų plaukų spalvą. Šviesiaplaukėms tiks – mėlynas arba pilkas akių tušas, rudaplaukėms – rudas arba juodas, juodaplaukėms – juodas, o raudonplaukės gali rinktis rudą arba bordo spalvos tušą. Gaivaus makiažo pabaigai perbraukite lūpas spindinčiu lūpų balzamu arba lengvais šviesių atspalvių lūpų dažais. Rinkitės persiko, smėlio arba rožinės spalvos blizgesius. Pagrindinė taisyklė: lūpos turi atrodyti putlios ir drėgnos, o tu žavinga ir pasiruošusi pratęsti vasarą!

Rate this post